Také jste zažili pozitivní úsilí bez výsledku?

Dost z nás již zná nové objevy kvantové fyziky a biologie, moderní matematiky a epigenetiky, které nám dokazují, že se můžeme stát kým chceme a to silou našich vlastních myšlenek.
Můžeme být zdraví, šťastní, bohatí i milovaní. Hranice možností určujeme jen my – naše myšlenky. Přesto je stále dost lidí, kterým se i přes „pozitivní úsilí“ nedaří své sny plnit.
Mnozí z Vás možná už zvládají menší věci, jako je tolik známé „parkovací místo“ – předem si představím, kde chci parkovat a když dorazím do cíle – místo tam mám! Gratuluji!
nicméně každý má svá témata, kde se nám už daří méně. Někdo nemůže překonat finanční krizi, jiný najít v životě lásku a další překonat těžkou chorobu.
Sama jsem to zažila a tak mohu říci, kde Vidím Já zakopaného psa!
Věci, které opravdu chceme v nás vzbuzují nejvíce emocí, často je za nimi skryta největší bolest a tudíž i když daným směrem již myslíme pozitivně, je to často velmi skrytě negativní. Právě to, co je nám vědomě skryté nám do pozitivních přání vnáší negativní energii díky které trvají například finanční problémy, stále jsme opuštěni nebo se nám nedaří léčit vážnou nemoc.
Má rada zní POZORUJTE – PTEJTE SE – VŠÍMEJTE SI.
Uvedu příklad na PENĚZÍCH – FINANČNÍ KRIZI.
Myslíte pozitivně, ale i tak žijete od výplaty k výplatě a to ještě tak tak?
POZORUJTE své myšlenky ohledně peněz – převládají ty dobré nebo ty špatné? Když převládají pozitivní, cítíte se u nich hezky? Příjemně? Vesele?
Cítíte se špatně? Proč? Co je to, co ve Vás vzbuzuje špatné pocity? A jak to můžete změnit?
Přejete si BÝT bohatí? Když si přejete BÝT bohatí, udržujete se tím nevědomě ve stavu, že chcete, aby bohatství BYLO VAŠÍ BUDOUCNOSTÍ  a tak budete čekat měsíc, půl roku, 5 let, 15 let, …a mezi tím Vám uniknou stovky příležitostí. Ale když se naladíte do energie JSEM BOHATÝ a dokážete vyzařovat tuto energii opravdu pozitivně, bez skrytých bloků, realita na sebe nenechá dlouho čekat!
Dokud bude u Vašich přání převládat strach a negativní pocity-emoce, nikdy tuto vibraci neobrátíte ve svůj prospěch.
Jestli se některá Vaše přání ještě nesplnila, pořádně je prozkoumejte, protože ony se plní a to přesně tak, jak je vysíláte. Zjistěte tedy na čem zapracovat a co vyladit, aby se Váš sen, stal Vaší realitou!

Petra

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů